nii

Kõik siinsed fotod ja videod on autorikaitse objektid

Kolmapäev, 6. mai 2009

Siga see on tore loom, ainult seagripp on igal poolSead jõudsid lõpuks oma tähetunni ära oodata. Kui ennem nautisid linnud ülemaailmset tähelepanu, siis nüüdseks on enim põlatud loomade edetabeli vallutanud armsad põssad. Saivad mis tahtsivad, omanimelise  gripiviiruse! Ja äramärkimise igas teises uudises. Ei tea, mida küll sead võiksid mõtelda sellest, et meie eurolaulik Sandra Nurmsalu nendenimelise haiguse peale enne eurovisooni ei mõtle? On nad pettunud? Aga ega sead igal pool ka oma maailmavallutuslike plaanidega kiidelda saa. Juudid pidavat tuliselt protesteerima  gripiepideemia just sellise nime vastu. Siga ei pidavat nende arvates piisavalt koššer loom olema. No ma ei tea-vaadaku seda pilti-on nad kunagi puhtamat ja viisakamat tegelast näinud? :) Ja iraanlased on tänu seagripile leidnud ettekäände vabastada riik ka viimastest põlu all olevatest roojastest loomadest, keda nad olid sunnitud siiani loomaaias pidama. Nii et kuulsus võib tuua ka ebameeldivaid tagajärgi. Igastahes neile, kes sealihast lugu peavad ja keda seagripp ei hirmuta, imelihtne retsept tänaseks õhtuks:

600 gr sea sisefileed

1 pakk Santa Maria mee-ja suitsumaitselist marinaadi

soola, pipart

Eemalda sisefileelt üleliigne kelme ja marineeri marinaadis vähemalt tunnike 

Prae fileed mõlemalt küljelt kuumal grillpannil 3-4 minutit. Kasuta praadimiseks õli mitte võid, või kärsatab liha ära!

Maitsesta soola ja pipraga

Pane filee 10 minutiks praeahju kuumusel 200`C

Võta filee ahjust ja keera fooliumisse 10 minutiks, et liha rahuneks.

Nüüd on hõige hetk haarata sügavkülmikust pudeli härmas viina järele, täita pits ja lõigata fileest endale sobiv tükk sakuskaks ning tunda elust mõnu!

Elagu sead!

5 kommentaari:

Margus ütles ...

ja mida peaks selle kasutamata jäänud marinaadiga siis peale hakkama? ;)

kui ma ei eksi siis pildil on vist minisiga?

Tiit Blaat ütles ...

Tegijal ikka juhtub, retsept parandatud! Pildil tegu jah miniseaga, sellist pannile panna ikka ei soovitaks, las elada koduloomana edasi! :)

Anonüümne ütles ...

Sellise nummi looma juurde retsept panna... On sinul ikka jõhkrad naljad :)

ArvoS ütles ...

See naerunägu - lahe

osm18 ütles ...


milf & olgun porno